Produkcja filmowa od pomysłu do produktu finalnego!
O nas

PRODUKCJA FILMOWA

Zajmujemy się produkcją Twojego filmu na każdym etapie. Wyręczymy Cię w pozyskiwaniu zezwoleń, wyszukiwaniu lokacji oraz w wynajmowaniu oświetleniowców planu.

REKLAMA

Tworzymy filmy reklamowe i promocyjne. Korzystając z Twoich cennych uwag i pomysłów realizujemy produkt gotowy do publikacji w każdym medium.

WIDEORELACJE

Planujesz konferencje, spotkanie biznesowe, otwarcie punktu usługowego lub inny event? Stworzymy dla Ciebie film, który będzie nie tylko wideorelacją, ale doskonałą reklamą!

PERSPEKTYWY

Kiedy zechcesz uatrakcyjnić wizualnie swój film promocyjny, reklamowy lub teledysk, specjalnie dla Ciebie wykonamy ujęcia z wody lub powietrza!

O nas

Mimo krótkiego czasu na rynku wiemy, że dobrze wyprodukowany film to nie tylko lata doświadczeń, a przede wszystkim pasja i chęć nieustannego rozwoju. Bez przerwy analizujemy nasze produkcje, uczymy się i zewsząd czerpiemy inspiracje. Pomimo zakończenia prac nad filmem i oddaniu go klientowi, dyskutujemy co moglibyśmy jeszcze zmienić, aby przy kolejnych produkcjach być jeszcze lepszym. Niezależnie od tego czy potrzebujesz dużej produkcji reklamowej, małego filmu promocyjnego, czy krótkiego reportażu – zaangażujemy się w jego przygotowanie w 100%! Zajmujemy się również fotografią pamiątkową, biznesową oraz produktową. Marzy Ci się profesjonalna sesja rodzinna, a może wymiana zdjęcia w CV lub po prostu chcesz zrobić komuś prezent? Zadzwoń, a my przyjedziemy do Ciebie z naszym mobilnym studiem i wykonamy zdjęcia w Twoim domu lub biurze!
FILMY
Image

FILMY

Realizacja z I etapu budowy Centrum Dystrybucyjnego LPP w Brześciu Kujawskim. Nowoczesny obiekt umożliwi dywersyfikację operacji logistycznych i wzmocni dotychczas dostępne moce sieci zaopatrzenia i dystrybucji gdańskiej spółki. Jego powierzchnia wyniesie 75 tys. m2.  

LPP SA jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej
w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzi działalność w Polsce i za granicą. LPP zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay.

Dokumentację z procesu powstawania Centrum Dystrybucyjnego LPP mamy przyjemność realizować razem z Kacprem Sachajdakiem, który odpowiedzialny jest za realizację fotograficzną https://sachajdak.com


„Tajemnica śmierci króla” to połączenie wirtualnego spaceru
w przestrzeni kompleksu staromiejskiego Torunia
oraz gry miejskiej. Gracze oglądając filmy poznają historię miasta, a na zakończenie każdego z nich musza rozwiązać zagadkę, aby podążać poprawną ścieżką do odkrycia tytułowej tajemnicy śmierci króla Jana Olbrachta.

 

Oprowadzają: Piotr Graczyk, Artur Dobiegała, Bartosz Filipczyk.

 

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci".

Image

 

 

Dla nauczycieli i edukatorów przygotowaliśmy specjalny scenariusz lekcji wykorzystujący niniejszą grę miejską. Praca nagrodzona w organizowanym przez Narodowy Instytut Dziedzictwa konkursie na opracowanie materiałów edukacyjnych dla szkół w zakresie dziedzictwa kulturowego.

Konkurs miał na celu zwiększenie efektywności systemu upowszechniania wiedzy o dziedzictwie i jego wartości, a także kreowanie w młodym pokoleniu przekonania o znaczeniu dziedzictwa kulturowego dla integralnego rozwoju człowieka poprzez tworzenie użytecznych i zgodnych z dobrymi praktykami nowoczesnej edukacji materiałów dydaktycznych.
 
Przedmiotem konkursu było opracowanie materiałów edukacyjnych przeznaczonych do wykorzystania przez nauczycieli, edukatorów lub opiekunów w pracy z dziećmi i młodzieżą podczas zajęć dydaktycznych w przedszkolach, szkołach podstawowych, a także w liceach, technikach, szkołach branżowych i policealnych.
 

Bôłt to koncept, który bazuje na produktach z Kaszub i okolic, które zostały wymieszane z różnymi kulturami ulicznego jedzenia. Otwarty, aby zrzeszać ludzi z różnych kręgów kulturowych oraz docierać do szerokiego grona młodszego
i starszego pokolenia. Znane kaszubskie specjały czy bałtyckie
i jeziorne ryby w odsłonie streetfoodowej, nowoczesnej zaadaptowanej pod współczesny rynek. Bôłt charakteryzuje
się przede wszystkim połączeniami smakowymi, lokalnością,
i szacunkiem do produktu i kultury Kaszub. Wszystko po to, aby zaszczepić kombinacje smakową wśród ludzi, którzy nie znali wcześniej tego typu jedzenia.
Poznajcie historię Piotra i jego konceptu!

ZDJĘCIA

Siedzibę mamy w Toruniu, ale dojedziemy, gdzie tylko zechcecie. Stworzymy dla Was profesjonalną produkcję w atrakcyjnej cenie! Napiszcie do nas, zadzwońcie lub skorzystajcie z formularza kontaktowego, a my zajmiemy się resztą!
SKONTAKTUJ SIĘ


Image

KONTAKT

tel. 726 617 566

ul. Świętopełka
87-100 Toruń

O NAS

Mimo krótkiego czasu na rynku filmowym wiemy, że dobrze wyprodukowany film to nie tylko lata doświadczeń, a przede wszystkim pasja i chęć nieustannego rozwoju. Bez przerwy analizujemy nasze produkcje, uczymy się i zewsząd czerpiemy inspiracje. Pomimo zakończenia prac nad filmem i oddaniu go klientowi, dyskutujemy co moglibyśmy jeszcze zmienić, aby przy kolejnych produkcjach być jeszcze lepszym. Niezależnie od tego czy potrzebujesz dużej produkcji reklamowej, małego filmu promocyjnego, czy krótkiego reportażu – zaangażujemy się w jego przygotowanie w 100%!

Kamiński Film

KONTAKT

 

Dane firmy:
Podróże Filmowe Paweł Kamiński
ul. Płocka 137a/7
87-800 Włocławek
NIP 8883007009
tel. 726 617 566
www.kaminskifilm.pl
e-mail: biuro@kaminskifilm.pl

OBSERWUJ NAS