Kamiński Film Emotion

Zatrzymujemy w kadrze najpiękniejsze chwile Waszego życia!
O nas

O nas

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to wydarzenie w Waszym życiu, dlatego pracujemy dyskretnie i jesteśmy niezauważalni. Dzięki subtelnej obserwacji utrwalamy emocje, które w połączeniu z profesjonalnym montażem i doskonale dobraną muzyką, nadaje filmowi ponadczasowy charakter. Pomimo początku naszej drogi w branży ślubnej, zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez profesjonalną konsultantkę ślubną - Agnieszkę z Just Love Wedding & Event Planner. Efekty naszej współpracy możecie oglądać na filmach dołączonych do naszej oferty.
FILMY
Image

FILMY

Siedzibę mamy w Toruniu, ale dojedziemy, gdzie tylko zechcecie. Stworzymy dla Was profesjonalny reportaż w atrakcyjnej cenie! Napiszcie do nas, zadzwońcie lub skorzystajcie z formularza kontaktowego, a my przedstawimy Wam naszą ofertę.
SKONTAKTUJ SIĘ
Kamiński Film Emotion - Filmujemy emocje!


Image

KONTAKT

tel. 726 617 566

ul. Świętopełka
87-100 Toruń

O NAS

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to wydarzenie w Waszym życiu, dlatego pracujemy dyskretnie i jesteśmy niezauważalni. Dzięki subtelnej obserwacji utrwalamy emocje, które w połączeniu z profesjonalnym montażem i doskonale dobraną muzyką, nadaje filmowi ponadczasowy charakter.
Pomimo początku naszej drogi w branży ślubnej, zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez profesjonalną konsultantkę ślubną - Agnieszkę z Just Love Wedding & Event Planner. Efekty naszej współpracy możecie oglądać na filmach dołączonych do naszej oferty.

KONTAKT


ul. Świętopełka
87-100 Toruń
tel. 726 617 566
www.kaminskifilm.pl
e-mail: biuro@kaminskifilm.pl

OBSERWUJ NAS