Zatrzymujemy w kadrze najpiękniejsze chwile Waszego życia!
O nas

O nas

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym wydarzeniem w Waszym życiu jest ślub, dlatego pracujemy dyskretnie i jesteśmy niezauważalni. Dzięki subtelnej obserwacji utrwalamy emocje, które w połączeniu z profesjonalnym montażem i doskonale dobraną muzyką, nadaje filmowi ponadczasowy charakter. Siedzibę mamy w Toruniu, ale dojedziemy, gdzie tylko zechcecie. Stworzymy dla Was profesjonalny reportaż w atrakcyjnej cenie! Kamiński Film
FILMY
Image

FILMY

REFERENCJE

Image
Siedzibę mamy w Toruniu, ale dojedziemy, gdzie tylko zechcecie. Stworzymy dla Was profesjonalny reportaż w atrakcyjnej cenie! Napiszcie do nas, zadzwońcie lub skorzystajcie z formularza kontaktowego, a my przedstawimy Wam naszą ofertę. W naszym profilu na portalu Wesele z klasą, stworzyliśmy dla Was zakładkę "Poznajmy się", w której znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane prze pary młode pytania!
SKONTAKTUJ SIĘ
Kamiński Film Emotion - Filmujemy emocje!


Image

KONTAKT

tel. 726 617 566

ul. Świętopełka
87-100 Toruń

O NAS

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym wydarzeniem w Waszym życiu jest ślub, dlatego pracujemy dyskretnie i jesteśmy niezauważalni. Dzięki subtelnej obserwacji utrwalamy emocje, które w połączeniu z profesjonalnym montażem i doskonale dobraną muzyką, nadaje filmowi ponadczasowy charakter. Pomimo początku naszej drogi w branży ślubnej, zostaliśmy obdarzeni zaufaniem przez profesjonalną konsultantkę ślubną - Agnieszkę z Just Love Wedding & Event Planner. Efekty naszej współpracy możecie oglądać na filmach dołączonych do naszej oferty.

Siedzibę mamy w Toruniu, ale dojedziemy, gdzie tylko zechcecie. Stworzymy dla Was profesjonalny reportaż w atrakcyjnej cenie!

Kamiński Film

KONTAKT

 

Dane firmy:
Podróże Filmowe Paweł Kamiński
ul. Płocka 137a/7
87-800 Włocławek
NIP 8883007009
tel. 726 617 566
www.kaminskifilm.pl
e-mail: biuro@kaminskifilm.pl

OBSERWUJ NAS